Dzień Matki

Wszystkiego najlepszego i dla mnie - wprawdzie mój synek nie kojarzy jeszcze, że pani od papu i pupy to mama, ale zawsze. Niestety, Wiktor postanowił uczcić ten dzień nie zasypiając o zaplanowanej dla niego przez rodziców godzinie i dedykując mi dyskusyjnej urody koncert pełen szlochów, łkania i zawodzenia, którego wysłuchałam z żalem i bezsilnością, jakiej dawno nie czułam. Bezskutecznie próbowaliśmy kołysania, zawijania, szumienia i uspokajania smoczkiem - wymęczony zasnął dopiero przed chwilą. I ponieważ nie mam siły nic więcej pisać, skorzystam ze słów nieskomplikowanej mini kołysanki, którą dziś spontanicznie wykonałam podczas próby usypiania Wiktora: "Śpij Wiktorku śpij, dzieci idą spać. Jutro nowy dzień, szczęście może dać". Jutro nowy dzień i chociaż jestem ledwie przytomna ze zmęczenia to i tak nie mogę się go doczekać.

Najlepsze życzenia dla wszystkich moich znajomych mam. Wspomnienie szczęścia jakie z Was emanuje przy dzieciach, niezależnie od problemów jakie na pewno z nimi przeszłyście, uspokaja mnie w tych trudniejszych chwilach. Dobranoc.

1 komentarze:

Katarzyna pisze...

Ewcia, tak właśnie jest, dzieci mają gorsze dni, jak dorośli, ale kiedy nawet największy maruda i buntownik już zaśnie myślisz sobie, że mimo wszystko jesteś najszczęśliwsza na świecie, że on jest i śpi obok :)
Wszystkiego najlepszego Mamusiu!

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...